rabwin.pl
Kolor
Smak
Kraj
Szczep
Cena do
Regulamin

Regulamin sklepu

1. Postanowienia ogólne.
2. Warunki realizacji zamówień.
3. Ceny i polityka cenowa.
4. Formy płatności.
5. Dostawa towarów.
6. Reklamacje i zwroty,
7. Bezpieczeństwo i polityka prywatności.
8. Postanowienia Końcowe


Sklep internetowy, działający pod adresem www.rabwin.com.pl, prowadzony jest przez firmę F.H.U. RABWIN S.C.. będącą jej właścicielem. Firma prowadzi działalność pod adresem:
Raba Wyżna 382E, 34-721 Raba Wyżna, NIP: 735-277-49-68

I. Postanowienia ogólne.

1. Celem działania sklepu internetowego www.rabwin.com.pl jest sprzedaż detaliczna asortymentu napojów alkoholowych, win oraz akcesoriów winiarskich.

2. Firma F.H.U. RABWIN S.C.  posiada pozwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych o zawartości powyżej 4,5% do 18% alkoholu  numer 55/W/2009 wydanego przez Marszałka Województwa Małopolskiego

3. Miejscem zawierania umów sprzedaży jest punkt sprzedaży położony w Rabie Wyżnej 382E  tel: 18 269 20 27 fax: 18 269 20 28 e-mail: info@rabwin.com.pl

4. Dane zamieszczone przez Sprzedawcę na witrynie sklepu internetowego www.rabwin.com.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dane te pełnią jedynie rolę informacji handlowej.

II.Warunki realizacji zamówień.

1. Warunkiem dokonania zakupu w sklepie www.rabwin.com.pl jest podanie niezbędnych danych do realizacji zamówienia lub dokonanie Rejestracji.

2. Umowa sprzedaży zostaje zawarta po złożeniu zamówienia zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi na stronie sklepu www.rabwin.com.pl.

3. Akceptacja zamówienia przez Klienta jest równoznaczna z akceptacją oświadczenia, iż bierze on pełną odpowiedzialność za odbiór przesyłki przez osobę pełnoletnią.

4. Złożenie zamówienia jest tożsame z oświadczeniem Klienta, iż nie jest osobą, której zgodnie z art. 15 ustawy o wychowaniu w trzeźwości, zabrania się sprzedaży napojów alkoholowych, nie jest nietrzeźwa w chwili składania zamówienia oraz w chwili jego odbioru oraz nie dokonuje zakupu alkoholu celem dalszej odsprzedaży.

  5. Zamówienia przyjmowane są również telefonicznie pod numerem 18 269 20 27 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.

6. Zamówienia telefoniczne są rejestrowane elektronicznie za zgodą Klienta. Brak zgody jest równoznaczny z rezygnacją ze składania zamówienia.

7. Ofertę sklepu stanowią wina umieszczone w bazie towarowej sklepu.

8. W wypadku, kiedy zamówiony produkt jest niedostępny (więcej niż jednej butelka) do klienta zostanie wysłana wiadomość email z informacją o statusie zamówienia. Wiadomość ta zawiera również prośbę o podjęcie decyzji dotyczącej dalszej realizacji zamówienia.

9. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.

10. W przypadku wyczerpania zapasów wina z rocznika podanego w karcie informacyjnej produktu sprzedający ma prawo do wysyłki wina z dostępnego rocznika.

III.Ceny i polityka cenowa.

1. Ceną wiążącą jest cena podana na stronie internetowej, przy produkcie w chwili składania zamówienia. Ceny są podane w PLN i zawierają podatek VAT.

2. Informacja o koszcie przesyłki pojawia się po dokonaniu wyboru formy doręczenia i formy płatności w podsumowaniu zamówienia.

3. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon. Paragon wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

4. Chęć otrzymania faktury VAT klient winny jest zgłosić poprzez e-mail lub telefonicznie niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

5. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach towarów znajdujących się w ofercie oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.

6. Sklep zastrzega sobie również prawo do dokonywania zmian w koszcie przesyłki.

IV.Formy płatności:

1. Zapłaty za zamówiony Towar można dokonać za pośrednictwem jednego z poniższych sposobów:

a.  za pobraniem, czyli osobiście, gotówką, w przypadku dostarczenia zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej. W tym przypadku, realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zakończeniu przez Klienta procesu składania zamówienia na stronie sklepu internetowego www.rabwin.com.pl. Forma płatności nie jest dostępna dla Klientów niezarejestrowanych, składających zamówienie telefonicznie i/lub jako Gość;

b.  przelewem elektronicznym, bankowym, przelewem zwykłym lub kartą kredytową – realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zaksięgowaniu całkowitej kwoty wymaganej wpłaty za złożone zamówienie na koncie Sprzedawcy.

V.Dostawa towarów.


1. Kurier UPS legitymuje osoby odbierające przesyłkę, celem potwierdzenia danych personalnych zamawiającego. Kurier może odmówić wydania przesyłki osobie NIEPEŁNOLETNIEJ lub osobie będącej pod wpływem alkoholu.

2. Dostawy realizowane są poprzez firmę kurierską UPS w godzinach 9.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku. Dostawy w soboty realizowane są na życzenie Klienta i wiążą się z dodatkową opłatą.

3. Towar dostarczany jest pod adres odbiorcy, wskazany w formularzu zamówienia lub podany konsultantowi w trakcie składania zamówienia telefonicznie.

4. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu złożenia zamówienia, do chwili wysyłki. 24 godziny. W wyjątkowych przypadkach, kiedy towaru nie ma w magazynie i jest zamawiany u dostawcy – czas kompletacji może ulec wydłużeniu do 60 godzin. W kalkulacji czasu dostawy należy uwzględnić tylko dni robocze.

5. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską 24h.

6. Zmian w zamówieniu można dokonywać aż do momentu wysłania przesyłki kontaktując się z biurem sklepu mailem(sklep@rabwin.com.pl)  powołując się na numer zamówienia.

VI.Reklamacje i zwroty.

1. Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta.

2. W przypadku uwag prosimy kontaktować się z naszym biurem. W przypadku reklamacji prosimy o zwrot reklamowanego towaru wraz z informacją o wadzie. Zwrotu należy dokonać przesyłką na adres biura firmy F.H.U RABWIN S.C. na własny koszt wraz z dowodem zakupu. W przypadku reklamacji nieuzasadnionej wszelkie koszty pokrywa klient.

3. Jeżeli opakowanie jest uszkodzone, należy w obecności Kuriera sporządzić protokół szkody nie odbierając towaru. Przyjęcie towaru przez klienta jest równoznaczne z brakiem zastrzeżeń do przysłanego towaru.

4. Konsument, który dokonał zakupu w sklepie internetowym www.rabwin.com.pl, zawarłumowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu (10) dni. Termin dziesięciodniowy, w którym Konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania Towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie zamówionego Towaru wraz z oświadczeniem przed jego upływem na adres Sprzedawcy. Treść dołączonego oświadczenia powinna zawierać: datę, oznaczenie Sprzedawcy i jego siedzibę, numer i przedmiot zamówienia, datę złożenia zamówienia, oświadczenie: „niniejszym odstępuję od umowy na podstawie art. 7 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” oraz czytelny podpis Konsumenta.

 

5. Towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że zostanie zwrócony w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, nie nosi śladów używania oraz nie posiada wad, za wyjątkiem wad stanowiących podstawę do reklamacji. Towar zwrócony nie może być niekompletny. W przypadku zamówienia zestawu, za Towar uznaje się cały zestaw. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii, otwarciu butelki lub usunięciu innych zabezpieczeń, a w szczególności banderoli, w przypadku zestawu dotyczy to wszystkich jego elementów.

 

6. W razie skutecznego odstąpienia od umowy, Sprzedawca gwarantuje zwrot kwoty równej cenie Towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 Dni Roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Konsumenta lub przekazem pocztowym pod adres Konsumenta wskazany w zamówieniu.

 

7. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania Towaru nie podlega zwrotowi.

 

VII.Bezpieczeństwo i polityka prywatności.

1. Wszystkie informacje podawane przez Użytkownika w trakcie składania i realizacji zamówienia są przesyłane za pośrednictwem i w ramach infrastruktury używającej bezpiecznych technik.

2. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia.

3. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

VIII.Postanowienia końcowe.

1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a firmą F.H.U.RABWIN S.C. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie Klientowi wraz z przesyłką dokumentu sprzedaży w postaci paragonu lub faktury VAT.

2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

 

3. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a zwłaszcza Kodeksu Cywilnego oraz przepisy ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r. poz. 1176) i ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 z 2000 r. poz. 271).Regulamin ważny od 01.04.2011 roku.

powrót do poprzedniej strony
Zaloguj się
...jest pusty

kom+48 609 378 735
tel+48  18 2671136
tel+48  18 2692028
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!

Jeżeli spodobał Ci się nasz sklep poinformuj o tym swoich przyjaciół.
Copyright © rabwin.pl wizyt: 488095 on-line: 3 Realizacja: Intellect.pl